Godzina dla seniora!

„W zdrowym ciele zdrowy duch” jak głosi stare, polskie przysłowie.

Negri Fitness Klub i Siłownia Thai Gym postanowili udowodnić, że nigdy nie jest za późno na dbanie o siebie i sylwetkę. Od kwietnia ruszają zajęcia dedykowane specjalnie dla seniorów.

Aktywny senior to zdrowy senior i chociaż czasem coś strzyka w krzyżu, boli noga albo serce nie bije jak dzwon warto zadbać o formę. Każdy senior, który zdecyduje się zapisać na specjalnie przygotowane zajęcia może wybrać ćwiczenia z jakich chce skorzystać: Fitness lub Siłownia.

Zajęcia na siłowni w poniedziałki i środy od 11 do 12 to Godzina dla Seniora. Seniorzy nie muszą się obawiać, że ćwicząc na przypadkowych urządzeniach w pełnej tajemniczo wyglądających maszyn sali, zamiast poprawić swoje zdrowie, pogorszą stan swojego zdrowia. Instruktor podpowie, jakie ćwiczenia wybrać, żeby wzmocnić kręgosłup, poprawić krążenie czy poczuć się lepiej.

Z kolei dla osób, które nie czują się najlepiej na siłowni we wtorki i czwartki od 11.00 czekają zajęcia Fitness ZŁOTY WIEK – ćwiczenia prowadzi Anna Majewska – instruktor fitness.

Jej opieka to najlepsza gwarancja dla seniorów, że z zajęć wyjdą zadowoleni, w doskonałym nastroju i, co najważniejsze, czując się młodziej i zdrowiej.

Zajęcia z cyklu Aktywny Senior to okazja dla naszych rodziców, babć i dziadków, aby wyjść z domu, zadbać o swoje zdrowie i zachować dobrą formę do późnych lat. Godzina zajęć kosztuje 9 złotych, jeśli jednak zmotywujesz do ćwiczeń drugą osobę, wtedy za karnet na osiem wejść w miesiącu, każda z osób zapłaci po 55zł.
Godzina dla seniora!

Negri Fitness Klub i Siłownia Thai Gym dbają o zdrowie i formę wszystkich pokoleń.

W ofercie klubów są zajęcia dla dzieci, pań i panów. Ćwiczenia dla seniorów to dowód na to, że nigdy nie jest za późno, aby być aktywnym, a sport to zdrowie w każdym wieku.
Zapraszamy!

Categories

Mapa

Odwiedź nas na :

Siłownia Thai Gym


klub@thaigym.pl

Kontakt mailowy

14 655 22 38

Numer Telefonu

ul. Gen. J. Bema 5 ( II piętro)
33- 100 Tarnów