O Klubie

Mamy w życiu szczęście wykonywać pracę, która jest naszą pasją i daje nam satysfakcje. Praca w Thai Gym jest dla nas sposobem na życie, a właściwie jego stylem. Od lat zajmujemy się sportem, kiedyś jako czynni sportowcy, teraz jako nauczyciele wychowania fizycznego, trenerzy.

Dzięki aktywności fizycznej na co dzień utrzymujemy się w dobrej kondycji i pełni sił. Tym właśnie podejściem chcemy zarazić naszych klientów.

Najważniejsze jest dla nas zadowolenie klientów. Jedną z dróg do osiągnięcia tego celu jest efektywny, przyjemny i absolutnie bezpieczny trening. Trening, który przynosi pożądane rezultaty. A mila obsługa i ciepła atmosfera pozwalają czuć się u nas swobodnie i przyjemnie spędzić czas.

Odwiedź nas na :

Siłownia Thai Gym

klub@thaigym.pl

Kontakt mailowy

Numer Telefonu

ul. Gen. J. Bema 5 ( II piętro)
33- 100 Tarnów