Sprzęt

1.Czworogłowy uda

Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni czworogłowych uda w pozycji siedzącej. Posiada regulację położenia wałków, co umożliwia dopasowanie do potrzeb ćwiczącego. Osłony stosu wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosu zapewniają obci ążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: czworogłowy uda,  

 

2. Dwugłowy uda

Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczen mięśni dwugłowy uda. Posiada regulację położenia wałków, co umożliwia dopasowanie do potrzeb ćwiczącego. Osłony stosu wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosu zapewniają obciążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: dwugłowy uda,  

3. Wyciag z góry

Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni najszerszych grzbietu oraz grupy mięśni obręczy górnej i zginaczy ramienia. Posiada regulację położenia wałków, co umożliwia dopasowanie do potrzeb ćwiczącego. Osłony stosu wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosu zapewniają obciążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: bark, biceps, najszerszy grzbietu,  

4.Brama

Wielofunkcyjna maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni ramion, barku, grzbietu oraz klatki piersiowej. Osłony stosów wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosów zapewniają obciążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia.

Ćwiczone mięśnie: bark, biceps, triceps, najszerszy grzbietu, klatka piersiowa ,

5. Motylek z rączkami

Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej. Posiada regulację położenia siedziska, co umożliwia dopasowanie do wzrostu i możliwości ćwiczącego. Osłony stosu wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosu zapewniają obciążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: klatka piersiowa,  

6. Mięśnie barków

Maszyna siłowa przeznaczona do ćwiczeń mięśni obręczy barkowej. Posiada regulację położenia siedziska, co umożliwia dopasowanie do wzrostu i możliwości ćwiczącego. Osłony stosu wykonane są z poliwęglanu. Cichą pracę stosu zapewniają obciążniki z nakładką PCV, regulacja odbywa się za pomocą magnetycznego selektora obciążenia. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: barki 

7. Wyciskanie sztangi w prowadnicach (Maszyna Smith’a)

Maszyna siłowa przenaczona do ćwiczeń mięśni klatki piersiowej. Doskonale nadaje się do bezpiecznych ćwiczeń ze sztangą, zarówno w połączeniu z ławką uniwersalną regulowaną, jaki i bez ławki. Urządzenie umożliwia również wykonywanie przysiadów i wyciskanie sztangi stojąc.

Ćwiczone mięśnie: bark, pośladek, dwugłowy uda, czworogłowy uda, łydki, klatka piersiowa 

8. Do ćwiczeń mięśni z grzbietu z obciążeniem

Ławka przeznaczona do ćwiczeń mięśni grzbietu. Ławka wyposażona jest w podest do asekuracji podczas ćwiczeń. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: najszerszy grzbietu, prosty grzbietu,

1309762439_jp_22_glowne

 

10. Modlitewnik

Dwufunkcyjny przyrząd służący do podciągania na drążku i poręczach. Przeznaczony do ćwiczeń mięśni najszerszych grzbietu, klatki piersiowej oraz prostowników i zginaczy ramion. Dodatkowa możliwość podciągania nóg wzmacnia dolne partie mięśni brzucha. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: biceps

1309762496_jp_10_glowne

 

11. Do wyciskania regulowana

Ławka przeznaczona do wyciskania sztangi w poziomie, pod kątem w górę lub pod kątem w dół. W standardzie wyposażenia znajdują się zamocowane na stałe stojaki, posiadające 3-poziomowe dźwigary z chromowanymi gniazdami na sztangę. Ławka posiada regulowane siedzisko i kąta pochylenia oparcia, co umożliwia dopasowanie do wzrostu i możliwości ćwiczącego. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: klatka piersiowa

 

1309703508_jp_12_r_glowne

12. Do wyciskania pozioma

Ławka przeznaczona do wyciskania sztangi w poziomie. W standardzie wyposażenia znajdują się zamocowane na stałe stojaki, posiadające 2-poziomowe dźwigary z chromowanymi gniazdami na sztangę. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: klatka piersiowa

1309625520_jp_12_p_glowne

13. Do wyciskania na barki

Ławka przeznaczona do wyciskania na barki. W standardzie wyposażenia znajdują się zamocowane na stałe stojaki, posiadające 2-poziomowe dźwigary z chromowanymi gniazdami na sztangę. Dodatkowo w ławce znajduje się podest do asekuracji podczas ćwiczeń. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: barki

1309762309_jp_12_b_glowne

 

14. Wolnostojąca regulowana

Ławka wolno-stojąca regulowana przeznaczona do dowolnych ćwiczeń ze sztangą lub hantlami. Posiada regulowane siedzisko oraz kąt pochylenia oparcie, co umożliwia dopasowanie do wzrostu i możliwości ćwiczącego. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: bark, biceps, klatka piersiowa

lawka_uniwersalna_duze

15. Na mięśnie brzucha skośna (rzymska)

Doskonała ławka do ćwiczeń mięśni prostych oraz skośnych brzucha. Elementy tapicerskie zostały dopasowane do anatomicznych kształtów ćwiczącego, co sprzyja komfortowi i bezpieczeństwu użytkowania.

Ćwiczone mięśnie: proste brzucha, skośne brzucha,

skosna na brzuch

16. Pozioma

Ćwiczone mięśnie: bark, biceps, klatka piersiowa bark, biceps, triceps, klatka piersiowa

1309762385_jp_24_glowne

17. Maszyny aerobowe

 

eliptykbieznia-elektryczna-f3-g_1242rower

18. Hantle Kettlebell, piłki fitness, bosu, stepy, obciążenia.

lekarskie  bosuhantla-kettlebell-16-kg

Mapa

Odwiedź nas na :

Siłownia Thai Gym


klub@thaigym.pl

Kontakt mailowy

14 655 22 38

Numer Telefonu

ul. Gen. J. Bema 5 ( II piętro)
33- 100 Tarnów